Čo sú to Instagram Pods a prečo si na ne dávať pozor? #16
13:12

Čo sú to Instagram Pods a prečo si na ne dávať pozor? #16

03.06.2021

Instagram Pods sú skupiny, ktoré sľubujú používateľom nárast followerov a engagementu. Tieto skupiny sú aktuálne veľkou témou v Česku, ale fungujú veľmi výrazne aj u nás. Povedzme si teda viac o tom, čo to je a prečo to vôbec nie je dobrá vec.

IG Mám zájem o spolupráci: https://www.instagram.com/mamzajemospolupraci/

Pridajte sa do FB skupiny: www.facebook.com/groups/doba.digitalna

Web: www.tonydubravec.com

Instagram: www.instagram.com/tonydubravec

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Doba digitálna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.