Ako a prečo hľadať ambasádorov vo vnútri firmy (Oliver Jakubík) #14
47:50

Ako a prečo hľadať ambasádorov vo vnútri firmy (Oliver Jakubík) #14

20.05.2021

Najlepší ambasádori pre firmu sú jej spokojní zamestnanci. Prečo skôr ako sa spájať so známymi tvárami z externého prostredia, by sa firmy mali pozrieť do vnútra a vybrať si ambasádorov z vlastných radov? Čo im to môže priniesť a ako to spraviť funkčne? O tom mi porozprával Oliver Jakubík, konzultant pre osobný rozvoj a marketing.

Pridajte sa do FB skupiny: www.facebook.com/groups/doba.digitalna

Web: www.tonydubravec.com

Instagram: www.instagram.com/tonydubravec

LinkedIn: www.linkedin.com/in/tonydubravec

Podcast Doba digitálna je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.