Ako na silný kanál a Youtube marketing (František Kozáček) - Marketingové digiTALKy
01:16:48

Ako na silný kanál a Youtube marketing (František Kozáček) - Marketingové digiTALKy

06.04.2021

Chceš vedieť ako vybudovať silný a úspešný Youtube kanál? Ako asi nastaviť správnu stratégiu a ako si overiť, či bude tvoj obsah sledovaný? Chceš vedieť ako zarábať vďaka Youtube videám? Alebo ťa zaujímajú aké formy reklamy fungujú najlepšie?

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy

Naším hosťom František Kozáček, ktorý je zakladateľom portálu Video Academy.

František je YouTube špecialista s viac ako 7-ročnými skúsenosťami. Svojím obsahom a videami pomáha podnikateľom efektívnejšie komunikovať. Je poradcom pre oblasť videa a pomohol vyrásť napríklad aj detskému kanálu Spievankovo, ktorý má aktuálne 1,07 mil. odberateľov.

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.