Biznis marketingová stratégia (Levosphere) - Marketingové digiTALKy
01:00:57

Biznis marketingová stratégia (Levosphere) - Marketingové digiTALKy

09.02.2021

Chceš vedieť ako zabezpečiť dlhodobý rast pre svoj biznis? Ako vybudovať silnú značku so stabilnou pozíciou na trhu? Chceš vedieť všetky kroky potrebné pre úspešnú marketingovú stratégiu? Ako získať nových zákazníkov bez kopírovania konkurencie? Ako si stanoviť ciele, ktoré naozaj dosiahneš?

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy

Tento týždeň budú našimi hosťami Naďa Kacera a Anka Sabolová z Levosphere - Business Marketing Strategy špecialistky na tvorbu marketingovej stratégie a budovanie brandu.

Skúsenosti v marketingu získali v spoločnostiach ako sú Heineken Slovakia, ST. NICOLAUS - trade alebo Coca-Cola Hellenic. Spoločne pomáhali uviesť na trh značky ako Coca-Cola Zero, Monster, Nestea Vitao či nové mobilné služby v Slovak Telekome. Ich znalosti a postrehy z praxe si môžete vypočuť vo vlastnom podcaste s názvom LEVOSPHERE - marketing v praxi.

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.