Nastavenie digitálnej stratégie (Milan Markovič) - Marketingové digiTALKy
01:09:37

Nastavenie digitálnej stratégie (Milan Markovič) - Marketingové digiTALKy

15.06.2021

Chceš vedieť, ako máš nastaviť naozaj účinnú digitálnu stratégiu ? Ktoré kroky by si nemal podceniť, aby si získal výhodu nad konkurenciou? Aké nové možnosti rastu a efektívnejšej práce môžeš získať? Aké ciele sú kľúčové pre tvoj biznis a ako ich dôkladne vyhodnotíš?

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy.

Naším hosťom je Milan Markovič, ktorý stojí na čele slovenskej časti digitálnej agentúry Effectix.

Milan sa vo svojej práci venuje predovšetkým návrhom stratégií pre väčšie spoločnosti a ich realizáciu. Svoje viac ako 12-ročné biznisové skúsenosti odovzdáva ako Google Certified Trainer a zároveň aj Google Trainer for New Generation of Founders na Slovensku.

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.