Ako na marketing úspešného e-shopu? (Pavol Adamčák) - Marketingové digiTALKy
01:20:09

Ako na marketing úspešného e-shopu? (Pavol Adamčák) - Marketingové digiTALKy

22.04.2021

Chceš vedieť ako vybudovať výkonnostnú marketingovú stratégiu, ktorá ti na konci mesiaca nebude prerábať? Ako sa vyhnúť zbytočným chybám v inzerovaní produktov? Chceš vedieť, ktoré triky dokážu naozaj zdvihnúť tržby? Alebo ťa zaujíma ako efektívne pracovať s Heurekou či Favi a Biano

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy

Naším hosťom je Pavol Adamčák, ktorý je spoluzakladateľom a CEO spoločnosti MagicScript algoritmus, ktorý automatizuje PPC reklamy, a online business akcelerátora Dexfinity.

Paľo sa pohybuje a venuje online marketingu a e-commerce od roku 2008.
Špecializuje sa najmä na nastavenie stratégií pre rast e-commerce partnerov, automatizáciu riadenia PPC reklamy na maržu, rast a zisk. Rád hľadá inovatívne riešenia pre dosiahnutie maximálnych výsledkov pomocou online marketingu.

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.