Efektívne vzdelávanie popri práci (Matúš Draganovský) - Marketingové digiTALKy
47:22

Efektívne vzdelávanie popri práci (Matúš Draganovský) - Marketingové digiTALKy

26.02.2021

Chceš sa kariérne posúvať a napredovať so svojimi schopnosťami ? Nevieš si nájsť popri práci čas na vzdelávanie? Chceš vedieť ako sa efektívne rozvíjať a nepozerať zbytočné prednášky? Chceš vzdelávať aj svojich zamestnancov spoločne ako tím? Na ktoré schopnosti sa máš zamerať? Ako si zostaviť plán na vzdelávanie a naozaj sa posúvať vpred?

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy 

Naším hosťom je Matúš Draganovský, ktorý pôsobí ako Learning Designer a tréner vo vzdelávacej spoločnosti SUVko Coaching.

Matúš sa venuje firemnému vzdelávaniu v oblasti soft skills. Vedie co-create a design thinking workshopy, kde využíva svoje skúsenosti z medzinárodných projektov a spoluprác. Spolupracoval s firmami ako IBM, Telekom či Ernst & Young.

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.