Budúcnosť sociálnych sietí (Tony Dúbravec) - Marketingové digiTALKy
01:05:44

Budúcnosť sociálnych sietí (Tony Dúbravec) - Marketingové digiTALKy

26.02.2021

Chceš vedieť, akú úlohu budú mať sociálne siete v marketingovej stratégii v budúcnosti? Aké druhy propagácie sa zachovajú a aké unikátne formáty môžeš očakávať? Bude pre značky nevyhnutnosť používať machine learning a automatizáciu na sociálnych sieťach? Chceš vedieť či stratia influenceri svoju silu? Ktoré postupy pri práci so social media budeš musieť zmeniť?

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy

Naším hosťom je Tony Dúbravec, ktorý pôsobí Digital marketing & Social Media Specialist at ST.NICOLAUS - trade a.s.

Tony pôsobil aj v marketingových agentúrach ako Made by Vaculik a dotcom.sk. Okrem toho sa venuje vlastnému podcastu, blogu a napríklad aj konzultáciám pre malé firmy a neziskovky.

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.