TikTok a jeho potenciál (Maroš Šori Bolčák) - Marketingové digiTALKy
01:01:49

TikTok a jeho potenciál (Maroš Šori Bolčák) - Marketingové digiTALKy

09.02.2021

Dokáže TikTok výrazne zvýšiť tvoje tržby? Chceš vedieť ako zaujať na tejto sociálnej sieti? Aké trendy a stratégie ti prinesú nových followerov? Čo je tajomstvom úspešných kampaní na TikTok-u? Aké sú výhody a nevýhody TikTok v porovnaní s Instagram Reels?

To všetko sa dozvieš v našej online poradni Marketingové digiTALKy

Naším hosťom je Maroš “Šori” Bolčák, ktorý pôsobí ako Social Media Manager v digitálnej agentúre Hype.

Maroš už popri štúdiu marketingu stážoval vo viacerých marketingových agentúrach a angažoval sa vo svete marketingu a eventov aj cez vlastné projekty. Momentálne sa okrem iného zameriava na najnovšie trendy vo svete digitálu a sociálnych sietí.
S aplikáciou TikTok má skúsenosť ako správca účtov značiek a viedol tiež viacero prednášok a školení pre začiatočníkov na TikTok-u.

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.