Stratégia na sociálnych sieťach (Peter Šebo) - Marketingové digiTALKy
01:08:26

Stratégia na sociálnych sieťach (Peter Šebo) - Marketingové digiTALKy

10.12.2020

Ako uspieť na sociálnych sieťach? Ako vyzerá dobrá stratégia, ktorá prináša výsledky? Aké chyby robíme a ako sa im vyhnúť?

To sa dozvieš v našej online marketingovej poradni: MarketingovédigiTALKy.

Pozvali sme veľmi vzácneho hosťa Petra Šeba, ktorý ťa hlbšie zasvätí do tajomstiev Stratégie na sociálnych sieťach.

Peter riadi svoju úspešnú digitálnu agentúru PS:Digital. Založil najväčšiu slovenskú marketingovú konferenciu Digital RULEZZ. Medzi jeho klientov patrí Tatrabanka, Curaprox, Rádio Expres, poisťovňa Dôvera a pod.

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.