Ako vyťažiť z LinkedInu maximum (Miki Plichta) - Marketingové digiTALKy
01:10:11

Ako vyťažiť z LinkedInu maximum (Miki Plichta) - Marketingové digiTALKy

10.12.2020

Ako využiť LinkedIn na získanie novej práce alebo oslovenie biznis partnerov? Chceš vedieť, aký obsah tvoriť a ako ho efektívne distribuovať? Aké triky môžeš použiť na rozšírenej svojej siete kontaktov? Ktorým chybám sa máš vyhnúť pri tvorbe profilu? Chceš využiť LinkedIn ako marketingový nástroj na podporu svojej firmy?

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy.

Naším hosťom je Miki Plichta aka LinkedIn Storyteller, ktorý je autorom najsledovanejšieho vzdelávacieho obsahu na CZE & SK Linkedin. 

Miki je jedným z prvých LinkedIn influencerov a využíva svoj vplyv na predstavenie remeselníkov. Spolupracoval so spoločnosťami ako HB Reavis, Slovak Telekom či Radenska.

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.