User Experience a dizajn (Lukáš Andel) - Marketingové digiTALKy
44:17

User Experience a dizajn (Lukáš Andel) - Marketingové digiTALKy

09.12.2020

Prinášame vám marketingovú poradňu: MarketingovédigiTALKy

Pozvaný marketingový špecialista vám bude odpovedať na vaše otázky. Ako druhú tému sme pre vás vybrali USER EXPERIENCE.

Viac o tejto téme:

UX dizajn alebo User Experience predstavuje skúsenosť používateľa s vaším webom, e-shopom, či aplikáciou. UX dizajn nie je len o estetike, ale najmä o funkčnosti. Všetko čo treba o UX vedieť a ako zvýšiť predaj na vašom webe vám predstaví náš ďalší hosť Lukáš Andel.

Už viac ako 9 rokov sa podieľa na tvorbe digitálnych produktov pre rôzne značky ako napr. 365.bank, Nike, Svet nápojov, Drezyonline a pod. Lukáš je UX dizajnér zameraný na stratégiu, výsledky a budovanie používateľského zážitku s vášňou pre experimenty a riešenie problémov. Pracuje ako Head of Delivery & Team Leader v spoločnosti Habitable.

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.