Ako získať prácu v marketingu? (Ján Laurenčík) - Marketingové digiTALKy
01:11:48

Ako získať prácu v marketingu? (Ján Laurenčík) - Marketingové digiTALKy

10.12.2020

Chceš vedieť ako úspešne reagovať na pracovnú ponuku v marketingu? Ktorá forma životopisu ti zabezpečí postup, a akým chybám by si sa mal vyhýbať na pohovore? Nevieš, na ktorú pozíciu v agentúre sa máš hlásiť alebo aké všetky príležitosti v marketingu existujú?

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy!

Naším hosťom je Ján Laurenčík, ktorý má 14 rokov skúseností v online marketingu a vedie úspešnú agentúru Basta digital.

Jano sa špecializuje na technické aspekty reklamy a dátovú analytiku. Pracuje so širokým portfóliom klientov ako napríklad z oblasti e-commerce alebo cestovného ruchu. Je tiež Google certifikovaný tréner a svoje dlhoročné skúsenosti z marketingu odovzdá aj študentom na Univerzite Komenského alebo širokej verejnosti na prednáškach a workshopoch. 

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.