Úspešná stratégia pre e-shopy (Vlado Vanek) - Marketingové digiTALKy
50:55

Úspešná stratégia pre e-shopy (Vlado Vanek) - Marketingové digiTALKy

10.12.2020

Ako rozbehnúť e-shop? Čo je dôležité pre úspech? Aká marketingová stratégia najlepšie funguje? Čo by ste mali vedieť ak začínate a aké výzvy vás budú čakať? Ako zvýšiť svoje predaje ak ste už na trhu roky a čo by vám ešte pomohlo?

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy!

Tento týždeň bude hosťom Vlado Vanek. Je zakladateľom a riaditeľom digitálnej agentúry RIESENIA, ktorá už 15 rokov pomáha firmám rozvíjať biznis pomocou tvorby veľkých e-commerce riešení a výkonnostným marketingom.

RIESENIA je 2x po sebe performance agentúrou roka. Vlado svoj prvý web spustil ešte v roku 1999. Odvtedy sa do digitálu zamiloval a nevie sa ho zbaviť.

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/ 

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.