Účtovníctvo, dane a časté problémy (Martin Porázik) - Marketingové digiTALKy
01:38:42

Účtovníctvo, dane a časté problémy (Martin Porázik) - Marketingové digiTALKy

06.04.2021

Rozmýšľaš, že začneš podnikať a nevieš či je lepšia forma živnosť alebo s. r. o. ? Aké všetky povinnosti ťa čakajú? Si freelancer a rozmýšľaš ako si optimalizovať účtovníctvo a platiť najmenšiu daň? Máš chaos v aktuálnych úľavách a nových zákonoch? Ako mať vo všetkom poriadok a vyhnúť sa pokute? 

To všetko sa dozvieš v našej poradni Marketingové digiTALKy

Naším hosťom je Martin Porázik, ktorý je zakladateľom a riaditeľom účtovníckej firmy Effix

Po ukončení štúdia sa venoval projektovému manažmentu a neskôr oblasti účtovníctva a daní v zahraničí aj na Slovensku. Vo svojej poradenskej spoločnosti aktuálne dodáva služby vyše 200 slovenským a zahraničným klientom v oblasti ekonomického poradenstva a účtovnej a daňovej problematiky. 

Záznam z live stream nájdeš na našom FB Digitálna Univerzita a Youtube kanály.

Ak chceš získať komplexný prehľad v online marketingu aj s praktickými znalosťami, navštív náš web a zisti viac o našom štúdiu: https://digitalnauniverzita.sk/

Podcast Digitálna Univerzita je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.