DIGITALKY 19/2021: Motorola Defy, OnePlus Nord CE, Samsung Galaxy A22, M32, Honor, Huawei
56:46
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 19/2021: Motorola Defy, OnePlus Nord CE, Samsung Galaxy A22, M32, Honor, Huawei

27.06.2021

Tentoraz sa Rišo z Digitálok s Alžbetkou z HNonline.sk porozprávajú o najdôležitejších júnových novinkách medzi telefónmi a smart hodinkami. Predstavíme vám Samsung Galaxy A22, A22 5G, M32, odolnú Motorolu Defy, očakávaný Honor 50 s Google službami či odolné Huawei Watch 3. Nevynecháme ani OnePlus Nord CE 59 a predvedieme vám, ako by mal vyzerať marketing spoločností... ehm... samozrejme, žartujeme. Nevyznáme sa v tom :D Dopočutia o týždeň!

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.