DIGITALKY 17/2021: Mobil do 150 eur, rozmery foto senzorov, HoppyGo, OnePlusWatch
01:07:14
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 17/2021: Mobil do 150 eur, rozmery foto senzorov, HoppyGo, OnePlusWatch

22.05.2021

Dnes začnú Rišo z Digitálok a Alžbetka z Hospodárskych novín debatu výberom foto mobilu za 150 eur. Existuje vôbec taký? Povieme si aj o novej spolupráci Googlu a Samsungu, ktorej výsledkom bude nový operačný systém do smart hodiniek. Na záver si povieme o skutočných rozmeroch foto senzorov. V mobiloch sa dnes bežne nachádzajú snímače, ktoré boli ešte pred pár rokmi bežné skôr pre kompaktné fotoaparáty. A niektoré dokonca atakujú veľkosť 1-inch senzora v mnohých drahých kompaktoch. Lenže, nie je palec (inch) ako palec! Ak chcete naše videá vidieť o čosi skôr a bez reklám, sledujte digitálky na Patreone: Patreon.com/digitalky. 

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.