DIGITALKY 16/2021: 5G od Orindžu, DPH na čínske zásielky, Asus ZenFone 8, Moto G100
57:03
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 16/2021: 5G od Orindžu, DPH na čínske zásielky, Asus ZenFone 8, Moto G100

16.05.2021
Clubhouse ešte žije a mieri na Android, Asus príjemne prekvapil modelom ZenFone 8, Orange 5G sieťou ani veľmi nie. Aj o tom a všeličom inom sa porozpráva Rišo z Digitálok s Alžbetkou z HNonline.sk. A nezabudneme sa párkrát zasmiať a odbočiť na iné, menej vážne témy :) V audio podobe nás nájdete na podcastoch a môžete nás tiež podporiť na Patreon.com/digitalky. Tam uvidíte nové vydania digitálok aj recenzií o deň skôr a bez reklám :)

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.