DIGITALKY 20/2021: Huawei Watch 3 Pro, Windows 11, Moto G100, Xiaomi Mi 11 Ultra, GreenPass, nákupy z Číny
01:13:30
Podcast: DIGITALKY

DIGITALKY 20/2021: Huawei Watch 3 Pro, Windows 11, Moto G100, Xiaomi Mi 11 Ultra, GreenPass, nákupy z Číny

06.07.2021

Ahojte :) Dnes vám Rišo z Digitálok s Alžbetkou z HNonline.sk porozprávajú o najnovších smart hodinkách od Huawei, o novom Windowse 11, v skratke o telefónoch Motorola G100 a Xiaomi Mi 11 Ultra, povieme si o novinkách v nákupoch z krajín mimo Európskej únie a preberieme ešte pár ďalších vecí :) Ďakujeme, že nás počúvate a podporujete aj na Patreone :) Prajeme vám pekný týždeň :)

Podcast DIGITALKY je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Autor: digitalky
Kategórie: Technológie a IT
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.