4: Ivica Rozehnal (Rivica): Prieskum trhu začína osobnou skúsenosťou
37:40

4: Ivica Rozehnal (Rivica): Prieskum trhu začína osobnou skúsenosťou

01.12.2020
V tejto časti podcastu Diagnóza Podnikateľ sa dozviete:   Ako si spraviť vlastný prieskum trhu, prečo treba v podnikaní disponovať sebadisciplínou, ako dokáže zlá konkurencia v podnikaní pomôcť, že s prieskumom trhu vám dokáže pomôcť aj blízke okolie, prečo treba aj na zlých situáciách nájsť niečo pozitívne, z čoho môžete ťažiť, čo je Slow fashion. Dôležité […]

Podcast Diagnóza Podnikateľ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.