2: Ľuboš Dzuriak (D7 BAU.at): Podnikajte v tom, čo vás samých páli („scratch your own itch“)
38:55

2: Ľuboš Dzuriak (D7 BAU.at): Podnikajte v tom, čo vás samých páli („scratch your own itch“)

03.11.2020
V tejto časti podcastu Diagnóza Podnikateľ sa dozviete: ako Ľuboš začal pred rokmi ako nestavebník podnikať  v stavebníctve (a či sa dá takto začať i dnes),  akým výzvam pri podnikaní v stavebníctve musí čeliť, a ako to robí,  ako podľa Ľuboša možno zistiť, či je Váš nápad na podnikanie životaschopný,  v čom sú Slováci ako […]

Podcast Diagnóza Podnikateľ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.