3: Mirka Uhnak (MiniTechMBA): Podnikateľský plán pomôže utriediť si myšlienky
43:09

3: Mirka Uhnak (MiniTechMBA): Podnikateľský plán pomôže utriediť si myšlienky

17.11.2020
V tejto časti podcastu Diagnóza Podnikateľ sa dozviete:   Ako si urobiť podnikateľský plán, ako a prečo Mirke jej vlastný biznisplán pomáha, že každá minúta je priestor na to, aby sme niečo potiahli ďalej, čo je to biznis model Canvas, čo nám zabezpečí, že nezostaneme v šoku, keď už biznis nápad realizujeme, že správne zvládnutá kríza […]

Podcast Diagnóza Podnikateľ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.