20: Michal Matúš (eParkio): Hľadáte investora pre svoje podnikanie? Tipy ako si vybrať správny typ investora
51:36

20: Michal Matúš (eParkio): Hľadáte investora pre svoje podnikanie? Tipy ako si vybrať správny typ investora

13.07.2021
V tejto časti podcastu Diagnóza Podnikateľ sa dozviete:   Čím sa vyznačuje dobrý obchodník, aký je rozdiel medzi klasickým Multi-level marketingom a Ponziho schémou, či je dnes možné rozbehnúť projekt bez cudzích zdrojov, ako si vybrať správny typ investora pre podnikanie, aký je rozdiel medzi investovaním vlastných a cudzích zdrojov. Dôležité odkazy z podcastu: www.eparkio.sk www.zachranvcely.sk […]

Podcast Diagnóza Podnikateľ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.