19: Pavol Adamčák (Dexfinity): Rôzne typy zákazníkov a rady ako na nich
01:09:56

19: Pavol Adamčák (Dexfinity): Rôzne typy zákazníkov a rady ako na nich

29.06.2021
V tejto časti podcastu Diagnóza Podnikateľ sa dozviete:   Čo je to Magic Script, že spolupráca je evolúcia, čo je výhodou technologického marketingu, že B2B je vzťahový biznis, prečo je pri spoluprácach dôležité pozrieť sa na záväzky a históriu svojho klienta, ako na rôzne typy zákazníkov. Dôležité odkazy z podcastu: www.dexfinity.com Edita Angyalová – profil Chcete […]

Podcast Diagnóza Podnikateľ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.