12: Martin Kostič (Emark): Rovnaké hodnoty zamestnancov, vám môžu priniesť v podnikaní úspech
01:09:31

12: Martin Kostič (Emark): Rovnaké hodnoty zamestnancov, vám môžu priniesť v podnikaní úspech

23.03.2021
V tejto časti podcastu Diagnóza Podnikateľ sa dozviete:   Ako vybrať zamestnanca pre vašu novú firmu, že rovnaké hodnoty zamestnancov sú v podnikaní kľúčové, čo je to dátová analytika, že šéf nemá vždy pravdu, tip na zaujímavý podnikateľský nápad, že pri podnikaní je dôležité hľadanie inšpirácie. Dôležité odkazy z podcastu: www.emarkanalytics.com Ako vybrať zamestnanca pre vašu […]

Podcast Diagnóza Podnikateľ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.