8: Lucia Gažová (Lulus bakery): Online marketing? Zvládnete ho aj sami!
49:58

8: Lucia Gažová (Lulus bakery): Online marketing? Zvládnete ho aj sami!

27.01.2021
V tejto časti podcastu Diagnóza Podnikateľ sa dozviete:   Ako robiť marketing, keď začínate podnikať – 2. časť, ako sociálne siete pomáhajú marketingu, že online marketing si vie podnikateľ robiť aj sám, aké marketingové nástroje využíva Lucia Gažová, že referencie sú pre podnikanie prospešné, prečo je dôležité zapojiť do podnikania aj ľudský príbeh. Dôležité odkazy z […]

Podcast Diagnóza Podnikateľ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.