16: Katarína Jarombeková (Regresky): Koníček ako biznis? Podnikajte v tom, čo vás baví
50:10

16: Katarína Jarombeková (Regresky): Koníček ako biznis? Podnikajte v tom, čo vás baví

18.05.2021
V tejto časti podcastu Diagnóza Podnikateľ sa dozviete:   Administratíva v podnikaní bez stresov – ako na to?, aké je to podnikať, keď je váš koníček ako biznis, čo všetko zahrňuje administratíva pri predaji digitálnych produktov, ako na zautomatizované faktúry, ako pracovať so strachom, aké plány má Katarína Jarombeková do budúcna. Dôležité odkazy z podcastu: www.regresky.sk […]

Podcast Diagnóza Podnikateľ je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.