#4: O marketingu a budúcnosti cestovania s J. Rybárom z Pelikánu
59:31
Podcast: Cieľovka

#4: O marketingu a budúcnosti cestovania s J. Rybárom z Pelikánu

28.05.2020
V novej epizóde Cieľovky sa porozprávame nielen o marketingu, ale aj o tom, akú budúcnosť čaká cestovanie. Jozef Rybár zo spoločnosti Pelikán nám prezradil, ako veľmi ich ovplyvnila korona a či naozaj ceny leteniek porastú. Dozviete sa aj, ako sa vysporiadať s medziročným poklesom predajov 99,6 %, ako to vyzerá na marketingovom oddelení Pelikánu a prečo posielajú tak veľa newsletterov.

Podcast Cieľovka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.