#11: Ako vznikajú reklamy pre COOP Jednotu
58:41
Podcast: Cieľovka

#11: Ako vznikajú reklamy pre COOP Jednotu

07.01.2021
Priamo spoza opony najznámejšieho salaša na Slovensku k nám prišli porozprávať dve ústredné postavy reklám COOP Jednota. Nie sú to Bača a Honelník, ale náš kreatívny riaditeľ pre COOP Ján Fajnor a agentúrny producent Marek Wilhalm. Dozvedeli sme sa, aké zadanie viedlo ku vzniku konceptu Baču a Honelníka a kam sa za 12 rokov fungovania posunul, aké sú fázy tvorby jednotlivých reklám či z ktorého spotu sa stal na internete virálny hit a mnoho ďalšieho. Samozrejme nebudú chýbať ani vtipné historky z nakrúcania, tak si oblečte to najpohodlnejšie ovčie rúno a poďme na to.

Podcast Cieľovka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.