#1: O politickom marketingu s Veronikou Gulášovou
42:21
Podcast: Cieľovka

#1: O politickom marketingu s Veronikou Gulášovou

25.02.2020
Veronika Gulášová začala pri festivale Pohoda a dopracovala to až k manažérke prezidentskej kampane. V podcaste nám prezradila aj ako vznikali slogany na volebné billboardy, ako reagovať v prípade anti-kampane a prečo im iní marketéri hovorili, že takto sa voľby vyhrať nedajú.

Podcast Cieľovka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.