#2: S riaditeľom marketingu O2, Igorom Tóthom
51:28
Podcast: Cieľovka

#2: S riaditeľom marketingu O2, Igorom Tóthom

16.04.2020
V druhej epizóde Cieľovky sa dozviete, vďaka čomu sa po príchode na slovenský trh dokázalo O2 presadiť v silnom konkurenčnom prostredí, aké výhody a nevýhody má interná kreatívna agentúra, ale aj čím v tejto mimoriadnej situácií vyšli v ústrety svojim zákazníkom. Rozhovor sme realizovali ešte pred štartom aktuálnych kampaní O2 k Neobmedzeným SMART paušálom a iniciatíve Dobré dáta.

Podcast Cieľovka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.