#10: Tutovky športového marketingu
47:16
Podcast: Cieľovka

#10: Tutovky športového marketingu

07.12.2020
Do našej kabíny nám tentokrát prišiel porozprávať bývalý marketingový riaditeľ slovenského ľadového hokeja Vladimír Janček o fungovaní športového marketingu nie len na Slovensku. Ako by malo vyzerať ideálne a funkčné spojenie medzi sponzorom a konkrétnym športom, ktoré reklamné plochy na štadiónoch a hráčskych dresoch sú najlukratívnejšie a dočkáme sa niekedy na Slovensku e-gamingovej ligy? Toto a ešte viac sa dozviete v našej najnovšej športovej epizóde Cieľovky.

Podcast Cieľovka je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.