Podcast:Bez Receptu

VI. diel :: Hnačka - Kedy stačí samoliečba ?

29.06.2020

Infekčná hnačka. V našich podmienkach vyvolaná najčastejšie vírusmi, menej často baktériami. Je vždy nepríjemná, pre dospelých však málokedy nebezpečná. Avšak deti sú krehkejšie. Pre rodičov sú stresujúce najmä úporné vodnaté stolice či vracanie u ich ratolestí. Ak ako rodič stojíte pred dilemou, či ísť s dieťaťom k lekárovi alebo ho postačí liečiť doma, náš vzácny hosť, pediater MUDr. Vladimír Holec, PhD. vám porozpráva viac. Predstaví odborný názor vychádzajúci z faktov a modernej medicíny. Takisto vysvetlí, čo si na dieťati všímať a čo je pri infekčnej hnačke kľúčové dodržiavať.

Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com/c/bezreceptu

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK