Podcast: Bez Receptu

XI. diel :: Bolesť kĺbov bez pozlátka

03.08.2020

V tejto epizóde sme „skĺbili“ základné informácie o bolestiach kĺbov, ich možnej príčine a možnostiach, ktoré v lekárni pri tomto probléme máme. Zároveň sa dozviete, čo konkrétne by sme v prípade bolesti kĺbu hľadali v lekárni my traja – (skvelý hosť) MUDr. Terézia Sedláčková, Filip a Rady. Ak sa chcete dozvedieť akou otázkou špekulant Filip zaskočil a rozosmial Terku – nenechajte si újsť prvú epizódu zo seriálu o kĺboch! ​

Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com/c/bezreceptu

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK