Podcast: Bez Receptu

VIII. diel :: Probiotiká pre najmenších

13.07.2020

​Život a vývin človeka počíta s existenciou mikróbov. Skorý kontakt s mikróbmi dieťa naprogramuje a zdá sa, že od tohto kontaktu môže závisieť, či bude atopické. Kedy sa človek prvýkrát stretáva s mikróbmi a ktoré baktérie sú kľúčové v prvých mesiacoch jeho života? Ktoré detičky by mohli mať z probiotík osoh a podľa čoho si ich má rodič v lekárni vyberať? Toto všetko a oveľa viac nájdete v dnešnej epizóde.


Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com/c/bezreceptu

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK