Podcast: Bez Receptu

II. diel :: Vitamín D - o pandémii nedostatku

29.05.2020

Vitamín D je vlastne HORMÓN. Nielen mnoho klinikov, ale aj bežných ľudí sa však naň stále pozerá ako na vitamín a je tak braný na ľahkú váhu. Mať dostatotočnú hladinu je ale mimoriadne dôležité. Málokto si uvedomuje, aké nízke hladiny ako populácia máme a aké ťažké je si tieto hladiny vylepšiť.  Viete ktorý kontinent má najnižšie hladiny vitamínu D? Ako sme na tom my, Slováci a v ktorých mesiacoch sa u nás vitamín D netvorí? Vplývajú opaľovacie krémy na tvorbu vitamínu D?

Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK