Podcast:Bez Receptu

IX. diel :: Vitamín D - O meraní a dávkovaní

20.07.2020

Dať si zmerať hladinu vitamínu D nie je obzvlášť náročné, ale v našich podmienkach ani tak úplne jednoduché. Kde a ako si môžete dať svoju hladinu zmerať? Koľko vás to bude stáť? Prečo je to kľúčové v nastavení správnej suplementácie, o akom dávkovaní by sme mali uvažovať, pokiaľ máme nedostatočnú hladinu a mnoho ďaľšieho sa dozviete v nasledujúcej epizóde.​


Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com/c/bezreceptu

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK