Podcast:Bez Receptu

X. diel :: Svetelný smog

27.07.2020

Vedeli ste, že každá bunka (nielen) ľudského tela má svoje náramkové hodinky a takisto hodinárov, ktorí sa o ne starajú? A že (aj) preto telo vie, kedy je čas bdieť a kedy ísť spať? Spánok je dôležitý pre fyzickú či duševnú pohodu detí aj dospelých. Predpokladá sa, že čas spánku nevyhnutne poklesne s rastom technológií a rušným 24-hodinovým moderným životným štýlom. Svetelný smog je jedným z dôležitých faktorov, ktoré môžu mať dopad na dĺžku a kvalitu spánku. Vo podcaste sa dozviete, prečo je to tak.​

Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com/c/bezreceptu

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK