Podcast:Bez Receptu

IV. diel :: Spánok. Ako funguje a ako ho ovplyvňujeme.

15.06.2020

Niekto spí menej, niekto viac. Každému stačí na "vyspanie sa" iná doba. Kvalitný spánok je základom zdravého a šťastného života. Ako však funguje spánok? Prečo vlastne spíme? Prečo sa nám chce spať cez deň a nechce v noci? Dá sa reálne "dospať" prehýrená noc? A ako vieme ovplyvniť poruchy spánku v rámci lekárenskej starostlivosti? Toto všetko a množstvo ďalšieho sme rozoberali s prof. PharmDr. Pavlom Mučajim, PhD., dekanom farmaceutickej fakulty Univerzity Komenského a popredným slovenským farmaceutom.

Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK