XIV. diel :: Vitamín D - O zdrojoch v potrave
31:23
Podcast: Bez Receptu

XIV. diel :: Vitamín D - O zdrojoch v potrave

24.08.2020

Viete aké skutočné hodnoty majú potraviny, o ktorých sa hovorí ako o bohatých na vitamín D? Ktorá naša bežná denná činnosť obsah déčka v nich významne znižuje? Je pstruh naozaj dobrou potravinou? Doc. RNDr. Miloš Mikuš, Csc., skutočný odborník na výživu a potravu, ukáže denné menu bohaté na vitamín D, povie prečo sú niektoré známe diéty nezmyselné, a zdelí mnoho ďalšieho. Ešte oveľa viac nájdete v dnešnej epizóde.

Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com/c/bezreceptu

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.