Podcast:Bez Receptu

XIII. diel :: Imunita - Imunitný tréning

17.08.2020

Imunita je momentálne veľmi skloňovaným pojmom. Máme imunitu vrodenú a imunitu získanú. Učí sa o tom už na stredných školách, ale učebnice sa, zdá sa, budú prepisovať! Prečo? To sa dozviete v našom videu. Taktiež sa dozviete o objave s názvom trénovaná imunita, alebo imunitný tréning. Ako si skutočne môžeme pomôcť v snahe zlepšiť svoju imunitu a po čom by sme mali siahnuť? Prezradíme spolu s MUDr. Radovanom Košturiakom, PhD. popredným slovenským imunoalergológom.​

Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com/c/bezreceptu

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie:Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK