Podcast: Bez Receptu

XII. diel :: Vitamín D - Od počatia až po narodenie

10.08.2020

Veda už niekoľko rokov naznačuje mimoriadny význam vitamínu D pri snahe o splodenie dieťaťa. Vplyv dostatočnej hladiny na plodnosť mužov a žien je vďaka výsledkom výskumov takmer nespochybniteľný. Ako vplýva dostatočná hladina na plodnosť? Prečo je mimoriadne dôležitá aj počas tehotenstva? Čo sa môže počas pôrodu stať pokiaľ je hladina nízka? Dozviete sa tiež informácie o vplyve vitamínu D na ranný vek dieťaťa.

Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com/c/bezreceptu

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK