XXII. diel :: Horúčka - 3 základné chyby
36:44
Podcast: Bez Receptu

XXII. diel :: Horúčka - 3 základné chyby

16.11.2020

Epizóda o horúčke sa týka každého z nás. Moderný pohľad na horúčku síce už preniká (cez šikovných „zdravoťákov“) aj k verejnosti, ale u väčšiny z nás stále platí „zvyk je železná košeľa“. Vybrali sme najčastejšie chyby (niekedy sú to iba nuansy), ktoré podľa súčasnej vedomosti o horúčke pravidelne robíme. Netvrdíme, že tieto „chyby“ majú zásadný vplyv na liečbu horúčku spúšťajúceho ochorenia, tvrdíme však, že organizmu nepomáhajú, naopak, môžu mu situáciu sťažiť. Ak by sme sa držali odporúčaní v našej epizóde, v očiach Slovákov by sme možno boli progresívni, v očiach Európy už nie. S kým iným ako s MUDr. Vladimírom Holecom, PhD. pediatrom, anesteziológom.

Podcast Bez receptu nájdete naprieč platformami:

WEB: www.bezreceptupodcast.sk

INSTAGRAM: www.instagram.com/bezreceptupodcast

FACEBOOK: www.facebook.com/bezreceptu

YOUTUBE: www.youtube.com/c/bezreceptu

Podcast Bez Receptu je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Zdravie
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.