#6 - ŽENY & STRACH | Z čoho som mala obavy ja? | Aké sú najčastejšie obavy žien? | 1.časť
54:51

#6 - ŽENY & STRACH | Z čoho som mala obavy ja? | Aké sú najčastejšie obavy žien? | 1.časť

19.08.2019

 Je tu ďalšia epizóda č. 6 s témou, ktorá na instagrame urobila veľký BOOM! STRACH !

Prešla som vaše odpovede na moje otázky, rozobrala ich a doplnila o moje pohľady. Táto časť je prvá nakoľko odpovedí, ktoré som dostala, nebolo málo a musím to rozdeliť na 2 časti. Určite počúvajte až do konca, mám na vás malú prosbu, ktorá by mohla opäť pomôcť. :-) Užívajte deň, začnite týždeň úspešne a prekonávajte STRACH! Stanete sa zas viac úžasnou!

Ak sa vám epizóda páči, prosím, zdieľajte ju na sociálnych sietiach alebo mi zanechajte recenziu ako odmenu za moju prácu. :)

Podcast Bagniari radio je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.