Rebríček našich TOP 10 áut s najzaujímavejším ZVUKOM | EÚ sprísni limity hlučnosti vozidiel
57:50

Rebríček našich TOP 10 áut s najzaujímavejším ZVUKOM | EÚ sprísni limity hlučnosti vozidiel

11.01.2021
Legislatíva pritlačí na hlučnosť vozidiel. Budú musieť byť tichšie, čo by malo priaznivo vplývať na kvalitu života v mestách. Aké veľké zmeny nás čakajú a o čo prídeme? Kultivované vidlicové dvanásťvalce, burácajúce desaťvalce či bublajúce osemvalce... Čo s nimi bude? Na to odpovedáme v novej epizóde podcastu Auto Bildu a prikladáme aj náš rebríček TOP 10 áut s najzaujímavejším zvukom z celej histórie. Prajeme vám príjemné počúvanie a... Nezľaknite sa tej prvej BEŠTIE!

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.