AUTO BILD Podcast

AUTO BILD Podcast

Pravidelný podcast magazínu Auto Bild vám prináša rozhovory so špičkovými ľuďmi slovenského automobilového priemyslu, ale aj fanúšikmi áut a absolútnymi nadšencami, ktorí na tému štyroch kolies dokážu rozprávať aj celé hodiny. Spoznajte s nami nové modely, názory odborníkov, životné príbehy či zaručené rady, ktoré vám pomôžu za volantom.

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Zoznam epizód (47 epizód)

01:14:29
  
23.02.2021

15 NAJSPOĽAHLIVEJŠÍCH áut z testov Auto Bildu na 100 000 km | Tieto vás nezruinujú

Kvôli neočakávaným technickým problémom vychádza nový diel Auto Bild Podcastu výnimočne až v utorok. Ospravedlňujeme sa a ďakujeme za vašu priazeň. Po ostatnej epizóde, v rámci ktorej sme sa rozprávali o desiatke najhorších automobilov z dlhodobých testov Auto Bildu, teraz prinášame prehľad pätnásti...
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.
OK