15 NAJSPOĽAHLIVEJŠÍCH áut z testov Auto Bildu na 100 000 km | Tieto vás nezruinujú
01:14:29

15 NAJSPOĽAHLIVEJŠÍCH áut z testov Auto Bildu na 100 000 km | Tieto vás nezruinujú

23.02.2021
Kvôli neočakávaným technickým problémom vychádza nový diel Auto Bild Podcastu výnimočne až v utorok. Ospravedlňujeme sa a ďakujeme za vašu priazeň. Po ostatnej epizóde, v rámci ktorej sme sa rozprávali o desiatke najhorších automobilov z dlhodobých testov Auto Bildu, teraz prinášame prehľad pätnástich najúspešnejších. Tieto automobily aj po 100 000 kilometroch vykazovali nadpriemernú spoľahlivosť a takmer nulovú chybovosť. Všetky navyše dnes už patria na trh jazdených vozidiel, čo znamená, že sa nielen nekazia, ale sú aj dostupné za príjemné ceny. Na ktorý model sa teda oplatí staviť? To vám prezradíme v nasledujúcej hodinke. Prajeme vám príjemné počúvanie.

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.