Zima končí, no na vašom aute zanechala stopy | TAKTO si môžete spraviť základný servis aj doma
53:07

Zima končí, no na vašom aute zanechala stopy | TAKTO si môžete spraviť základný servis aj doma

01.03.2021
V novej epizóde Auto Bild Podcastu sme sa pozreli na to, ako sa dá autu dopriať základný jarný servis v domácich "lockdownových" podmienkach. Hovoríme o našich autách, no odporúčame aj rôzne skúsenosti z praxe iných vodičov či odborníkov. Keď pre svoje auto spravíte toto, dobre si psychicky oddýchnete a zároveň automobilu doprajete presne to, čo si po náročnej zime zaslúži. Prajeme vám príjemné počúvanie!

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.