Úprimne o tajomnom zákulisí F1 | Martin Trenkler bol prvý slovenský fotograf vo Formule 1
01:05:07

Úprimne o tajomnom zákulisí F1 | Martin Trenkler bol prvý slovenský fotograf vo Formule 1

22.03.2021
Vo svojej práci bežne stretával takých šampiónov, akými sú Michael Schumacher či Lewis Hamilton. O zákulisí Formuly 1 má vynikajúci prehľad a teraz nám prezradil všetko, čo nás zaujímalo. Fotograf Martin Trenkler bol prvý Slovák, ktorý fotil kráľovskú disciplínu motoršportu. Aký je tento "dream job" v skutočnosti? A čo si myslí o aktuálnom vývoji F1 či o Formule E? Kritikou Martin v otvorenej debate rozhodne nešetril. Viac sa už dozviete v novej epizóde nášho podcastu. Prajeme vám príjemné počúvanie!Mimochodom, Martinove portfólio súvisiace s F1 si môžete pozrieť na jeho webovej stránke, stačí kliknúť na tento odkaz.

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.