Experti na dopravné nehody: V tomto robia Slováci najčastejšie chyby! + Čo robiť po nehode?
01:21:59

Experti na dopravné nehody: V tomto robia Slováci najčastejšie chyby! + Čo robiť po nehode?

28.06.2021
Letná sezóna je v plnom prúde. Zvýšený pohyb nás - motoristov, so sebou prináša aj viac dopravných nehôd. Paradoxne, práve teraz vstupujeme z pohľadu vodičov do najrizikovejšieho obdobia roka. Čo robiť, ak sa vám prihodí dopravná nehoda? A kto vám vie pomôcť? Na to sme sa pýtali Márie Novekovej a Michala Šimonoviča, ktorí majú s dopravnými nehodami a najmä ich bezpečným riešením bohaté skúsensoti. Prajeme vám príjemné počúvanie tejto epizódy!Ak sa vám epizóda páčila (alebo nepáčila), budeme radi, keď nám to dáte vedieť na mailovej adrese redakcia.autobild@newsandmedia.sk, poprípade na našom Facebooku či Instagrame.Tento podcast vám prináša ProAssist -  bezplatná výjazdová služba pre motoristov.

Podcast AUTO BILD Podcast je vložený na túto stránku z otvoreného informačného zdroja RSS. Všetky informácie, texty, predmety ochrany a ďalšie metadáta z informačného zdroja RSS sú majetkom autora podcastu a nie sú vlastníctvom prevádzkovateľa Podmaz, ktorý ani nevytvára ani nezodpovedá za ich obsah podcastov. Ak máš za to, že podcast porušuje práva iných osôb alebo pravidlá Podmaz, môžeš nahlásiť obsah. Ak je toto tvoj podcast a chceš získať kontrolu nad týmto profilom klikni sem.

Kategórie: Voľný čas
×
Náš web používa cookies, ktoré sú potrebné pre správne fungovanie a skvalitňovanie jeho služieb, bez osobnej identifikácie jednotlivých používateľov. Pri používaní nášho webu však môžu naši partneri využívať cookies, ktoré sú personalizované, ale iba v prípade ak ste im už takýto súhlas udelili. Chcem vedieť viac.